Про нас і як ми працюємо

Ми 12 років займаємося розробкою й створенням сайтів, це наша робота й захоплення. У цей час ми закінчили багато проектів, деякі з яких ви можете знайти в портфоліо.

Наші послуги охоплюють широкий спектр можливостей, будь то звичайні статичні або динамічні веб-сайты із системою керування контентом (Joomla). Деякі з технологій, використовуваних нами в розробці сайтів: PHP, JavaScript, XHTML + CSS, Ajax, MySQL, і т.д.

Наша методологія роботи:

  • Визначення: огляд і розуміння поточної ситуації клієнта, його потреб, бажань і можливостей.
  • Планування: Аналіз опитування, вибір технологій для використання й визначення стратегії розвитку й реалізації.
  • Розробка й впровадження: Здійснення запланованих стратегій, застосування тестування й введення в експлуатацію в реальних умовах.
  • Технічне обслуговування: Після розгортання рішення з метою зробити його більш вигідним для клієнта, триває постійний аналіз нових вимог або функціональності з метою збільшити ефективність проекту.

Кожний із цих етапів ділиться на різні завдання.

Просування й контекстна реклама

Важливим етапом після запуску сайту є його просування в пошуковій видачі й залучення на нього тематичної аудиторії. Ми пропонуємо свої послуги із планування й проведення рекламних кампаній Google AdWords і Яндекс.Директ, а також просування сайту в пошуковій видачі по тематичних ключових словах.

Веб-програмування

У всіх наших сайтах включені "стандартні" оптимізації SEO ("Search Engine Optimization" / Search Engine Optimization), які полегшують індексацію сторінок сайту в пошукових системах, таких як Google, Yandex, Yahoo, Bing і т.д.

Наші веб-сайти естетичні, функціональні, а також правильно відображаються практично у всіх веб-браузерах на ринку (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari і Opera). Крім того, ми гарантуємо, що вони будуть відповідати стандартам W3C.