Наші послуги

Ми пропонуємо свої послуги від створення простого сайту-візитки до розробки повноцінного спеціалізованого сайту з його просуванням у пошуковій видачі й веденням рекламних кампаній для залучення цільової аудиторії.

Створення сайтів

При розробці ми намагаємося зробити сайт легким у використанні й привабливим для користувачів. Він повинен бути функціональним, з тематичним і дружелюбним дизайном, логічною структурою й простою навігацією.

Системи адміністрування

Розробляємо сайти на популярних платформах з адміністративною частиною, для сайтів з регулярним оновленням сторінок сайту.

Статичні сайти

Сайти в яких зміст не змінюється, розробляємо на PHP з XHTML+CSS, забезпечуючи сайту надійність і швидкість завантаження.

Більш детально ...

Просування сайту

Кінцевою метою просування в пошуковій видачі є зростання кількості цільових відвідувачів сайту й, відповідно, клієнтів. Пропонуємо свої послуги із просування сайтів у ТОП пошукової видачі Google і Yandex.

Більш детально ...

Контекстна реклама

Контекстна реклама є одним з найефективніших видів реклам в інтернеті. Даний вид реклами дозволяє швидко одержати цільових відвідувачів - потенційних клієнтів зацікавлених у ваших товарах або послугах.

Більш детально ...