Створення сайтів

Ми пропонуємо свої послуги від створення простого сайту-візитки до розробки повноцінного спеціалізованого сайту з його просуванням у пошуковій видачі й веденням рекламних кампаній для залучення цільової аудиторії.

При розробці ми намагаємося зробити сайт легким у використанні й привабливим для користувачів. Він має бути функціональним, з тематичним і дружелюбним дизайном, логічною структурою й простою навігацією. Вона повинна направляти користувачів до інформації чітко й швидко, роблячи цю подорож привабливим для відвідувача сторінки. Відвідувач повинен легко орієнтуватися на сайті.

Ми розробляємо як статичні так і динамічні сайти. Сайти, у яких не змінюється вміст, ми розробляємо на PHP з XHTML+CSS, забезпечуючи сайту надійність і швидкість завантаження, а сайти, на яких регулярно оновлюється інформація і інтернет-магазини - на популярних платформах з адміністративною частиною.

Наші переваги:

  • Працюємо швидко.
  • Свою роботу ми виконуємо якісно.
  • Ми не завищуємо цін.
  • У процесі розробки сайту прислухаємося до ваших побажань.

Ціна розробки сайту залежить від типу сайту, ваших вимог і побажань. Попередню вартість сайту ви можете подивитися на сторінці цін, а остаточну вартість ми зможемо повідомити після спілкування з вами.

Ви можете відправити заявку через форму контактів або зв'язавшись із нами. Наші контакти представлені тут.

Знижка

При замовленні розробки сайту і його просування в пошуковій видачі або веденні контекстної кампанії ми надаємо знижку на розробку сайту в розмірі 10% і безкоштовно реєструємо домен на 1 рік.