Просування сайту

Направимо ваш сайт у правильному напрямку - нагору пошукової видачі. Кінцевою метою просування в пошуковій видачі є ріст числа цільових відвідувачів сайту й, відповідно, клієнтів. Великий досвід з гарним результатом дає нам упевненість у тім, що ваш сайт займе потрібні позиції у видачі пошукових систем по потрібних ключових словах і фразам.

Не варто забувати, що:

«Реклама — душа торгівлі.» /Французький вислів 19 ст./

Ми не займаємося просуванням одного або декількох ключових слів або фраз, такий підхід ми вважаємо пагубним. Ми просуваємо потрібний запит просуваючи разом з ним ключові слова й фрази, що знаходяться "поруч", не тільки однієї сторінки сайту, а багатьох, включаючи головну й внутрішні сторінки сайту.

Використовуємо кілька підходів при просуванні:

1 варіант
Ви встановлюєте бюджет, ми намагаємося отримати максимальний результат.
2 варіант
Ви вказуєте бажаний результат, ми обмовляємо з вами особливості способів просування, встановлюємо ціни й терміни

Залежно від способу просування й ваших можливостей залежить результат пошукового просування. Ознайомтеся з нашою комісією на сторінці цін.

Як правило, що б побачити результат по просуванню сайту в пошуковій видачі потрібно близько 3 місяців для низькоконкурентних запитів і 4-6 місяців для висококонкурентних запитів.

Знижка

При замовленні розробки сайту і його просування в пошукової видачі або ведення контекстної кампанії ми надаємо знижку на розробку сайту в розмірі 10% і безкоштовно зареєструємо домен на 1 рік.